Opis nieruchomości
Dom wolnostojący + działka z domem letniskowym ( opcjonalnie do dokupienia ).
oferta specjalna !!!
Budynek mieszkalny jest dwukondygnacyjny niepodpiwniczony, parterowy z poddaszem użytkowym i garażem.
Na pierwszej kondygnacji znajduje się: przestronny salon z kuchnią połączoną z przytulną, przeszkloną jadalnią, łazienka, pokój, miejsce gospodarcze ukryte w kuchni oraz garaż na jeden samochód z miejscem przygotowanym na pompę ciepła do ogrzewania wody. Kondygnacje łączą piękne schody, wykończone barierkami z żelaza kutego.
Na piętrze znajdują się trzy pokoje w tym duża sypialnia, obszerny hol oraz klimatyczna łazienka.
Cały dom został wykończony w stylu włoskim, bardzo starannie, z wykorzystaniem materiałów wysokiej jakości.
Podłogi na parterze zostały pokryte w całości granitem - naturalnym kamieniem, poddasze natomiast parkietem dębowym.
Zaletą stosowania granitu jest wytrzymałość na urazy mechaniczne, odporność na ścieranie oraz bardzo długo oddaje ciepło.
Zabudowa w kuchni została w całości wykonana z drewna dębowego szczotkowanego, nadającego jej charakterystyczny wygląd.
Główną uwagę w domu przekłuwa witrażowy świetlik, który znajduje się nad klatką schodową i naturalnie doświetla wnętrze.
W łazienkach znajdziemy marmur oraz unikatowe baterie retro ze szczotkowanej miedzi sprowadzone specjalnie z Włoch.
Ogrzewanie domu gazowe z rozprowadzeniem podłogowym na parterze i w łazienkach.
Kontakt Jan Galus 501829876, www.galusnieruchomosci.pl
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.